KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15496048

nr 1549 6048

Kurt Jungstedt

(1894-1963), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad a tergo -49. Olja på duk, 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 64x58 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 19 juni 2023
kl 18:40:44

Kurt Jungstedt

Läs mer om Kurt Jungstedt